SANAYİ GRUBU

Toprak Sağlık Ürünleri Fabrikası

 

Toprak Sağlık Ürünleri Fabrikası Toprak Holding’in yeni yatırımlarından biri olup 1995 yılında Sakarya Organize Bölgesinde Toprak İlaç ve Toprak Polyester İplik tesislerinin de yer aldığı 500 dönümlük arazi üzerinde kurulmuş ve 1996 yılında 25.000 m2 kapalı alan içinde üretim faaliyetine başlamıştır..

 

4 adet Bebek Bezi üretim hattı ile 3 adet Hijyenik Kadın Pedi üretim hattı olmak üzere toplam 7 adet üretim hattına sahiptir.

 

Libero ve Libresse markalı Toprak Sağlık Ürünleri dünyadaki en son teknolojinin kullanıldığı, TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi bilinci ile sağlık ve hijyen koşullarının titizlikle uygulandığı bir ortamda sürekli kalite kontrol testlerinden geçirilerek tüketicilerin kaliteli ürün beklentisini karşılamak üzere üretilmektedir.

SCA/İSVEÇ firmasının teknik işbirliği çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren fabrikamız bu işbirliğinin sağladığı olanaklarla dünya standartlarını müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerine sunmakta ve yeni ürün gelişimlerini yakından takip etmektedir.